Β΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Στα χαρτιά ο Ερμής Άνω Λιοσίων 3-0 την Αργώ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/10/stoplekto-34.jpg)
Οι Μεγαρίτες πιθανόν αποσύρονται από το πρωτάθλημα…
Ο Ερμής Άνω Λιοσίων παρουσιάστηκε στο γήπεδο Πανοράματος περιμένοντας την αποστολή της Αργούς Μεγάρων η οποία δεν εμφανίστηκε ποτέ.
Ο διαιτητής Χρέλιας αφού περίμενε τον απαιτούμενο χρόνο βάσει του κανονισμού τελικά κατοχύρωσε το παιχνίδι με 3-0 υπέρ των γηπεδούχων. Όπως όλα δείχνουν η Αργώ Μεγάρων πιθανότατα θα…αποχαιρετίσει για φέτος το πρωτάθλημα, καθώς ούτε η διοίκηση της ΕΠΣΔΑ έχει ακόμα ενημερωθεί επίσημα για το αν η ομάδα θα αποσυρθεί από το πρωτάθλημα, ενώ ήδη είναι γνωστό ότι πολλοί παίκτες της έχουν φύγει και μάλιστα έχουν μεταπηδήσει σε άλλους συλλόγους…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login