Uncategorized
Στην ΑΕ Περάματος ο Μαντούσης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/10/mantousis.jpg)
Παίχτης της ΑΕ Περάματος είναι πλέον ο 25χρονος κεντρικός αμυντικός Γιώργος Μαντούσης
Ο υψηλόσωμος στόπερ, ο οποίος διακρίνεται για το δυναμικό του παιχνίδι αγωνίστηκε κατά την περσινή χρονιά στην Αμφιάλη , ενώ έχει παίξει κατά το παρελθόν και στην Νέα Ιωνία ( Δ´ Εθνική ).
Στον σύλλογο επικρατεί ικανοποίηση μόνο για τη νίκη στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος με τον Άρη Αμφιάλης . Μια νίκη που ήλθε στο τέλος . Η ομάδα πάντως παρουσιάστηκε αγχωμένη .
Πριν από τον αγώνα πραγματοποιήθηκε ο ετήσιος αγιασμός της ομάδας από τον εφημέριο του Προφήτη Ηλία πατέρα Ορέστη.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login