stoplekto
Στην Μικρασιατική ο Χ. Μαρούδης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/07/37715764_2051902204834613_197650095699656704_n.jpg)
Την δεύτερή του μεταγραφική κίνηση πραγματοποίησε η Μικρασιατική. Μετά τον Τζαφέρη, απέκτησε τον 23χρονο μέσο Χρήστο Μαρούδη, με θητεία σε ομάδες όπως Αίας Σαλαμίνας, Σαλαμινομάχους, ΑΕ Μ. Αετού Ολυμπιάδας και Ζευγολατιό.
Η διοίκηση του συλλόγου τον καλωσορίζει στην οικογένεια του Μίμα και του εύχεται επιτυχία με την νέα του ομάδα.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login