Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Στη Δόξα Πειραιά και ο Βλαχογιάννης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/09/vlaxogianis-spiros.jpg)
Άλλη μια μεταγραφική κίνηση ολοκληρώθηκε από την Διοίκηση της Δόξα Πειραιά. Ο 17 χρόνος και πολλά υποσχόμενος Βλαχογιάννης Σπύρος αγωνίζεται με την ίδια ευκολία στα άκρα της επίθεσης καθώς και στο κέντρο, έχει αγωνιστεί στην Α ΕΠΣΠ την περασμένη σεζόν με την ομάδα του Πανεαπολικου καθώς στις μεικτές ομάδες Παίδων – Νέων της ΕΠΣ Πειραιά. Άλλος ένας παίκτης κάτω των 20 ετών που συμπληρώνει το παζλ των “”μικρών”” της Δόξας. Καλώς ήρθες Σπύρο.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login