Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Στη Μικρασιατική ο Σωτ. Μαυρονάσος
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/10/Mavronasos.jpg)
Στη γειτονική Μικρασιατική μεταπήδησε ο Σωτήρης Μαυρονάσος, που τελευταία αγωνιζόταν στον Βύζαντα Μεγάρων. Αναλυτικά η ανακοίνωση που εξέδωσε το σωματείο:
“ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΜΕΓΑΡΙΤΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ Ο ΜΙΜΑΣ !!!
Τη φανέλα της ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΣ μας θα φοράει για τα επόμενα χρόνια ο ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΥΡΟΝΑΣΟΣ !! Ο Σωτήρης είναι 19 ετών και αγωνίζεται ως δεκάρι , ως δεξί και αριστερό χαφ! Έχει αγωνιστεί σε όλα τα τμήματα υποδομών του ΒΥΖΑΝΤΑ με τον οποίο έχει συμμετοχές τοσο στην Α ΕΠΣΔΑ, όσο και στη Γ ΕΘΝΙΚΗ. Επίσης έχει αγωνιστεί στην μεικτή αλλα και στην περιφερειακή.
Τα 3 τελευταία χρόνια υπήρξε βασικό στέλεχος της ομάδας του ΒΥΖΑΝΤΑ στην Α ΕΠΣΔΑ.
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΤΟΝ ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΥΧΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΤΟΥ.
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΩΤΗΡΗ!!”
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login