stoplekto
Στη Χαραυγή ο Μάγειρας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/08/Mageiras.jpg)
Στην απόκτηση του 19χρονου δεξιού μπακ χαφ Γιάννη Μάγειρα προχώρησε η ομάδα της Χαραυγής. Ο παίκτης τη τελευταία χρονιά αγωνιζόταν στα Αστέρια Δραπετσώνας, με τα οποία είχε μια γεμάτη χρονιά και μετά από εισήγηση του προπονητή Αντώνη Καλαμάκη ενσωματώθηκε στην ομάδα. Με την προσθήκη αυτή η Χαραυγή ισχυροποιεί πολύ την θέση των μικρών, που πρέπει να έχει η ενδεκάδα για τους αγώνες του πρωταθλήματος.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login