Ε.Π.Σ.Α
Συνεχίζει να καλπάζει η Πέρα Κλουμπ 3-0 την Ιεράπολη
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/01/aris-petroupolis-pera-kloump2-e1567939814202.jpg)
Συνεχίζει να καλπάζει η Πέρα Κλουμπ που επικράτησε με 3-0 της Ιεράπολης και πήρε το εισιτήριο για την γ’ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ.
Στο 24′ ο Ακάσογλου έκανε το 1-0, με τον Μουρδουκούτα στο 65′ να σημειώνει το 2-0.
Το τελικό σκορ διαμόρφωσε στο 67′ ο Κωνσταντόπουλος.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ (Στάθης Πανακούλιας) Πιτσίνης Σ., Πιτσίνης Μ., Κωνσταντόπουλος, Χίνος (46′ Μαντέλος), Αβραμόπουλος, Κιόσι, Αγκαλίου (69′ Ποριώτης), Ρέμε, Ακάσογλου (55′ Μανσούρ), Σιάσιος (62′ Ρίζος) Μουρδουκούτας.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ: Σπάρος Ι., Σπάρος Α. (46′ Τουλιαγκάνοφ), Καριώτης, Αρβανιτάκης, Γουίκι, Μίσκα (68′ Γιακουμάκης), Καμπύλης (59′ Τσαπούρνης), Πέττας, Κοσκινάς (55′ Μπογδάνος), Παπαδόπουλος, Σταύρου.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login