Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Συνεχίζει στη Λαμπερή Ελευσίνας ο προπονητής Σάκης Αναστασόπουλος
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/06/Anastasopoulos.jpg)
Θα συνεχίσει ο τεχνικός Σάκης ο Αναστασόπουλος και την νέα χρονιά να ηγείται του πάγκου της Λαμπερής Ελευσίνας, έχοντας άμεσο συνεργάτη και βοηθό τον Άκη Χριστοφή, που παρακολουθεί το Ουέφα C.
H ομάδα θα παραμένει κατά βάση η ίδια, με την προετοιμασία να έχει οριστεί στις 23 Αυγούστου. Επίσης, η διοίκηση αναμένεται να ενισχύσει το ρόστερ με προσθήκες σε καίριες θέσεις.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login