stoplekto
Τέλος εποχής με Γιαννούλη στο Φαληρικό
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/06/Giannoulis-Dim.jpg)
Μετά από έξι σερί χρόνια σημαντικήw προσφοράς δεν θα συνεχίσει να βρίσκεται στον πάγκο του Φαληρικού ο Δημήτρης Γιαννούλης. Ο έμπειρος προπονητής ανακοίνωσe τη λύση της συνεργασίας του με το σύλλογο, με τον οποίο έζησε όμορφες στιγμές και σημαντικές επιτυχίες. Ο ίδιος ευχαριστεί το ΔΣ της ομάδας, καθώς και όλους τους ποδοσφαιριστές που συνεργάστηκε όλα αυτά τα χρόνια.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)