stoplekto
Τέλος ο Φέκος από την ΑΕ Περάματος
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/07/Fekos2.jpg)
Παρελθόν αποτελεί από την Α.Ε Περάματος ο 31χρονος αμυντικός Γιάννης Φέκος . Ο παίκτης πήγε τον Δεκέμβριο στην ομάδα ενώ στον Α γύρο αγωνιζόταν με τα χρώματα της Α.Ε Μαύρου Αετού Ολυμπιάδα. Προηγούμενες ομάδες του 31 αμυντικού ήταν οι εξής: Α.Ε.Κ.Τ, Ατρόμητος Πειραιά , Ίκαρος Καλλιθέας, ΑΕ Νέου Φαλήρου, Ερμής Κορυδαλλού .Ο Φέκος θέλει να ευχαριστήσει όλο το διοικητικό συμβούλιο της Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ και ιδιαίτερα τον κ. Γρηγόρη Μικρούλη για την άριστη συνεργασία.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login