A' Ε.Π.Σ.Α.
Τα φιλικά της Ειρήνης Πετρούπολης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2013/07/eirini-petroupolis-logo.jpg)
Ανακοινώθηκαν από το τεχνικό επιτελείο της Ειρήνης Πετρούπολης τα φιλικά που θα δώσουν οι νεοφώτιστοι κατά την περίοδο της προετοιμασίας. Η αρχή θα γίνει με το Περιστέρι στις 19 Αυγούστου ενώ οι αγώνες θα κλείσουν με το παιχνίδι κόντρα στον Ηρακλή Νίκαιας. Αναλυτικά, οι αγώνες των νεοφώτιστων:
19/8 Περιστέρι (εντός)
22/8 Αγ. Παρασκευή (εκτός)
29/8 Αγ. Ελεούσα (εντός)
2/9 Ιάσονα Αγ. Φανουρίου (εκτός)
6/9 Άγ. Ιερόθεος (εκτός)
13/9 Αστέρας Νίκαιας (εντός)
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login