A' Ε.Π.Σ.Α.
Τα φιλικά του Ήφαιστου Περιστερίου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2012/07/ifaistosperisteriou.jpg)
Η προετοιμασία του Ήφαιστου Περιστερίου αναμένεται να ξεκινήσει σε λίγες ημέρες ωστόσο το τεχνικό επιτελείο και συγκεκριμένα ο Θοδωρής Τρανός κατάφερε να κλείσει τα φιλικά που θα δώσει η ομάδα των δυτικών προαστίων. Συγκεκριμένα, οι Περιστεριώτες θα αντιμετωπίσουν τους εξής συλλόγους:
12/8 Ατρόμητος Κ20
22/8 Απόλλων Σμύρνης Κ20
30/8 Αγία Παρασκευή
6/9/ Ατρόμητος Χαλανδρίου
9/9 Ηρακλής Περιστερίου
12/9 Χρυσούπολη
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login