A' Ε.Π.Σ.Α.
Τζαμαλής, ο δεύτερος στην Ειρήνη Πετρούπολης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/07/tzamalis-nikos-e1436235435248.jpg)
Δεύτερη μεταγραφική κίνηση για την Ειρήνη Πετρούπολης, η οποία συνεχίζει να ψωνίζει από τον γειτονικό Άρη. Μετά τον αμυντικό Νίκο Βλαχόπουλο, η διοίκηση του Κώστα Βαφειάδη συνεχίζει να κινείται μεθοδικά και έκανε δικό της ως ελεύθερο τον Βασίλη Τζαμαλή. Πρόκειται για έναν αξιόλογο μεσοεπιθετικό, ο οποίος τον Απρίλιο έκλεισε τα 21 του χρόνια. Ο νεαρός αθλητής αναμένεται να δώσει αρκετές λύσεις στο συγκρότημα του Νίκου Κουνάδη αφού εκτός του Άρη έχει φορέσει την φανέλα του Ηλυσιακού πριν ένα χρόνο στην Γ’Εθνική σημειώνοντας ένα τέρμα.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login