Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Τιμήθηκαν οι νέοι του Βύζαντα
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/06/neoi-vizanta.jpg)
Τιμήθηκε η ομάδα Νέων του Βύζαντα Μεγάρων για την κατάκτηση του πρωταθλήματος Νέων της ΕΠΣΔΑ . Οι παίκτες του Χάρη Κουστέρη χειροκροτήθηκαν από όσους βρέθηκαν στο Δημοτικό Στάδιο της Πόλης. Την απονομή του Κυπέλλου έκανε ο σύμβουλος και υπεύθυνος των μικτών της ΕΠΣ Δυτικής Αττικής Μάκης Πάνος.…
foto megara.org
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login