Υποδομές
Τουρνουά στην Ερέτρια για τις ακαδημίες του Ιάσονα Αγ. Φανουρίου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2012/11/epsa-iasonas-e1434870041225.jpg)
H ακαδημία του Α.Ο ΙΑΣΩΝ ανακοινώνει τη συμμετοχή της στο ποδοσφαιρικό τουρνουά EVIA CUP απο 20-24/06 που θα διεξαχθεί στην Ερέτρια με τα τμήματα των Νέων, Παμπαίδων και Τζούνιορ. Σκοπός της συμμετοχής είναι η απόκτηση εμπειριών ,η διασκέδαση και η σύσφιξη σχέσεων μεταξύ των παιδιών ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων και βαθμολογικών θέσεων.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login