Connect with us

stoplekto

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Γ΄ Κατηγορίας της ΕΠΣΠ

Published

on

Ολοκληρώθηκε το αγωνιστικό πρόγραμμα για το πρωτάθλημα της Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣΠ.

 

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα:

 

1η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

 

4η Αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

stoplekto

Λαμπερή Ελευσίνας- Μανδραϊκός 0-2

Published

on

Το πρώτο βήμα για την πρόκριση πραγματοποίησε ο Μανδραϊκός που κατέβαλε με 2-0 στο «Γ. Ρουμελιώτης» την Λαμπερή Ελευσίνας, η οποία παρατάχτηκε με αρκετές απουσίες. Μάλιστα για την ομάδα του Γιάννη Παναγιώτου έκανε ντεμπούτο ο μόλις 14χρονος Αλαχάρα.

Ο Μανδραϊκός βρήκε δίχτυα στην επανάληψη με πρωταγωνιστή τον Ζίου, που σημείωσε και τα δύο τέρματα της αναμέτρησης στο 56′ και στο 67′.

Σωστός ο διαιτητής Αλιάγας.

ΛΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ: Πορανίδης, Βλαχόπουλος, Λυμπέρης, Δρούγγος Μ, Δρούγγος Δ, Γκέτρσος, Τζάνος(72′ Χριστοφής), Αλαχάρα(83′ Σιτσάνης), Μπέκος, Γκίνης, Κακλαμάνης(66′ Μηλιώτης).

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ: Παπακωνσταντίνου, Κρανιδιώτης, Δούλος, Σφακιανάκης Αν., Πατσιονίδης Β, Κουκούλης, Ζίου, Τσουκαλάς(73 ’Πολυτάρχου), Σφακιανάκης Αγγ.(64’ Πολυμενάκος), Παπαμάρκου, Μουράτι(63′ Κομίνι).

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: topiko24.gr(Ανέστης Τσακίρογλου)

Continue Reading

stoplekto

Και τον Σταθαρά ο Φαληρικός

Published

on

Την απόκτηση του 31χρονου αμυντικού Τριαντάφυλλου Σταθαρά ανακοίνωσε ο Φαληρικός ΣΦΝ.

Ο έμπειρος πολυσύνθετος παίκτης αγωνιζόταν για πολλά χρόνια στην Αμφιάλη της οποίας υπήρξε βασικότατο στέλεχος  Την περίοδο που  πέρασε αγωνίστηκε σε 27 αγώνες με χρόνο συμμετοχής 1360 λεπτά

Continue Reading

LIKE