Ε.Π.Σ.Π.
Το βάρος στις υποδομές Νέο Ικόνιο και Πυθαγόρας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/10/tzortzidis.jpg)
Οργανώνονται σε όλους τους τομείς Νέο Ικόνιο και Πυθαγόρας.
Τα δυο σωματεία συνεργάζονται άψογα έχουν δώσει το κοινό βάρος στις υποδομές , όπου γίνεται πολύ καλή δουλειά όσον αφορά την αξιοποίηση των ταλέντων που υπάρχουν .
Υπεύθυνοι προπονητές είναι οι ικανότατοι Θεόφιλος Καλύβας και Θανάσης Ζάχος για το Νέο Ικόνιο και Δημήτρης Μάνσαλης.
Στο τεχνικό τιμ προστέθηκε τελευταία και ο έμπειρος Δημήτρης Τζωρτζίδης με προϋπηρεσία σε Πειραϊκούς συλλόγους ,αλλά και την Κύπρο. Θα έχει την ευθύνη στα τμήματα υποδομής του Πυθαγόρα.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login