Παρασκήνιο
Το ευχαριστώ του Σπύρου Φούντα στον Ηλυσιακό
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/07/fountas.jpg)
Με ανάρτηση στο προσωπικό του λογαριασμό στο facebook, ο Σπύρος Φούντας θέλησε να ευχαριστήσει τα πρόσωπα με τα οποία συνεργάστηκε στον Ηλυσιακό τα τελευταία δυο χρόνια που αγωνίστηκε στην ομάδα. Αρχικά, ο νεαρός άσος τόνισε: Ολα τα ωραια καποτε τελειωνουν…2 τρομερα χρονια…ΗΛΥ’! για να προσθέσει στη συνέχεια: Ευχαριστώ την διοίκηση, τους προπονητές, τους ποδοσφαιριστές και τον κόσμο της ομάδας’.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login