Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΡΟΥΦ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/10/15 16:30
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/10/15 11:00
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/10/15 16:30
4. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/10/15 16:30
5. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/10/15 16:30
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/10/15 16:30
7. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 04/10/15 16:30
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/10/15 16:30
Ά Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/10/15 16:30
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/10/15 16:30
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/10/15 16:30
14. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/10/15 16:30
15. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/10/15 16:30
16. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/10/15 16:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 03/10/15 16:30
18. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 03/10/15 16:30
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/10/15 16:30
20. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/10/15 11:00
21. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/10/15 11:00
22. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/10/15 16:30
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/10/15 16:30
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/10/15 16:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30
26. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 04/10/15 11:00
27. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/10/15 12:30
28. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/10/15 16:30
29. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 04/10/15 16:30
30. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/10/15 16:30
31. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/10/15 16:30
32. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/10/15 16:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30
34. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/10/15 16:30
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/10/15 16:30
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/10/15 16:30
37. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/10/15 11:00
38. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 04/10/15 11:00
39. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/10/15 16:30
40. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ Κυριακή 04/10/15 16:30
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/10/15 16:30
42. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 03/10/15 16:30
43. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/10/15 11:00
44. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/10/15 11:00
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/10/15 11:00
46. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/10/15 16:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 03/10/15 16:30
48. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/10/15 16:30
49. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/10/15 16:30
50. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/10/15 16:30
51. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/10/15 09:30
52. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 04/10/15 11:00
53. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/10/15 11:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
54. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/10/15 16:30
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/10/15 16:30
56. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 03/10/15 16:30
57. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30
58. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/10/15 09:30
59. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/10/15 11:00
60. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 04/10/15 16:30
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
61. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30
62. ΠΟΨ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30
63. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/10/15 11:00
64. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/10/15 11:00
65. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/10/15 12:30
66. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/10/15 16:30

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Advertisement
Advertisement
Advertisement