A' Ε.Π.Σ.Α.
Τρανός: Πατούσαμε καλύτερα από τον Χολαργό
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2017/05/tranos-e1494413480921.jpg)
Στο γεγονός ότι η ομάδα του πατούσε καλύτερα από το Χολαργό ωστόσο δεν αξιοποίησε τις ευκαιρίες που δημιούργησε στάθηκε ο προπονητής του Ήφαιστου Περιστερίου, Θοδωρής Τρανός, στις δηλώσεις που παραχώρησε μετά το ματς.
Αναλυτικά, το σχόλιο του:
”Έμεινα ικανοποιημένος από τους παίκτες μου και το αποτέλεσμα κρίνεται δίκαιο. Χάσαμε ευκαιρίες και έχασε και ο αντίπαλος φυσικά. Θεωρώ ότι η ομάδα εκείνη που θα πετύχαινε πρώτη τέρμα θα κέρδιζε οτ ματς. Πατούσαμε καλύτερα στο γήπεδο και η προσπάθεια μας ήταν αρκετά καλή. Μας λείπει το γκολ. Συνεχίζουμε την προσπάθεια”.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login