Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Τρεις ακόμα μεταγραφές η Θύελλα Μοσχάτου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/03/thiella-mosxatou2015-e1439452226580.jpg)
Τρεις ακόμα μεταγραφές νεαρών ποδοσφαιριστών για την Θύελλα Μοσχάτου που ενισχύθηκε φέτος σημαντικά .
Απέκτησε τον 19χρονο επιθετικό Έλιντον Μπάρδη που αγωνιζόταν στον Περαμαϊκό. Τον επίσης 19χρονο μέσο Βαγγέλη Βαρούχα από την γειτονική ΑΕ Μοσχάτου . Τέλος πήρε τον 20χρονο κεντρικό αμυντικό Κώστα Παπαδόπουλο που έπαιζε στην Κουκάκι .
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login