Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Τρεις μεταγραφές ο Αργοναύτης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/01/argonaftis--e1547016485706.jpg)
Σε τρεις σημαντικές μεταγραφές προχώρησε ο Αργοναύτη. Με αστραπιαίες ενέργειες του Αντιπροέδρου Λάμπρου Μανώλη και συνεργασία του Γεν αρχηγού Γιώργου Καμαράδου, πάντα με τη σύμφωνη γνώμη του προπονητή της ομάδας Γιώργου Ξυπολητά αποκτήθηκαν :
Ο 34χρονος μέσος Γιάννης Παπαφώτης που έχει παίξει σε Λέοντες Καμινίων, ΑΟ Κορυδαλλό , ΑΣ Ποντίων , ΑΕ Νίκαια , Ίκαρο Καλλιθέας , ΑΕ Μοσχάτου, ΑΕ Ολυμπιάδα, ο 27χρονος αριστερός αμυντικός Χρήστο Ντζούρα που αγωνιζόταν στην Κύπρο Κορυδαλλού , στην ΑΕ Νίκαια , Πειραϊκό , Ίκαρο Καλλιθέας , Ήφαιστο , ο 18χρονος ταλαντούχος στόπερ Ανδρέας Δεμέτης από τον ΑΟΚ Φαλήρου.
Να σημειωθεί ότι οι Παπαφώτης και Ντζούρας έχουν αγωνιστεί και παλαιότερα στον Αργοναύτη .
Παρελθόν από τον σύλλογο αποτελούν οι Αντώνης Αντωνιάδης, Βασίλης Μουντάκης και Πέτρος Ανδρικακης.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login