A' Ε.Π.Σ.Α.
‘Τσίμπησε’ ταλέντο το Χαλάνδρι
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/07/dimitriou-potouridis.jpg)
Την δεύτερη μεταγραφή πραγματοποίησε η ΑΕ Χαλανδρίου μετά τον τερματοφύλακα Φάνη Κατσιούλη. Η Διοίκηση έπειτα από υπόδειξη του τεχνικού της, Τάσου Δημητρίου, απέκτησε τον νεαρό Δημήτρη Ποτουρίδη. Ο ταλαντούχος χαφ αποτελεί προσωπική επιλογή του έμπειρου προπονητή αφού τον έχει παρακολουθήσει αρκετά και γνωρίζει για την θετική του παρουσία σε Δάφνη Παλαιού Φαλήρου, Ατρόμητο Αθηνών Κ-20 και Προοδευτική. Η θητεία του στους Περιστεριώτες ήταν το σκαλοπάτι για τον ερχομό του στους πράσινους όπου θα μπορέσει να βελτιωθεί ακόμη περισσότερο. Ο κ. Δημητρίου τον πιστεύει και θεωρεί σημαντική την μεταγραφή του για την ομάδα. Οι υπογραφές μπήκαν και τώρα στροφή ξανά στον σχεδιασμό ώστε να στελεχωθεί το ρόστερ κατάλληλα και σημαντικά.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login