Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Φαληρικός – Χαλκηδόνα 2-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/10/falirikos6-e1447284363848.jpg)
Με σκόρερ τους Μπαρλή 22’ και Κουρούνη 60’ ο Φαληρικός λύγισε την Χαλκηδόνα.
Οι νικητές είχαν δοκάρι με τον Σταυράκογλου στο 74’.
Καλός ο διαιτητής Ιωαννίδης Κ.
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ : Κρασσάς, Καραμάνογλου, Σαλκετζής, Κοτσοβός, Κιουράνης, Κουρούνης, Σαραγάς( 65’ Σφυρής) Ρούκα( 71’ Κουφουδάκης) Σταυράκογλου, Μπαρλής, Νικολάου( 60’ Ξένος)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ :Τριανταφυλλίδης, Δερβίσης, Συριανός, Κοσμίδης( 46’ Παναγάκος) Ακρίβος, Γκόλγκαρης( 60’ Ζούγρας) Κουκουλάς,, Μαρούλης, Κούβαρης, Τσιριγώτης, Πνευματικός( 80’ Ράπτης)
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login