3ος Όμιλος
Χαλκίδα: Δεν παρατάμε τον αγώνα μας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2017/02/xalkida-ao-e1486171945624.jpg)
Μόλις μας κοινοποιήθηκε η απόρριψη της προσφυγής μας. Λογικά πληρώνουμε την κωλυσιεργία του ελληνικού ποδοσφαίρου, καθώς λογικά πλέον δεν υπάρχουν τα χρονικά περιθώρια για να τηρηθεί ο νόμος.
Περιμένουμε με ανυπομονησία το σκεπτικό της απόφασης για να ασκήσουμε οποιοδήποτε άλλο ένδικο μέσο μας παρέχει ο νόμος.
Όχι, δεν είμαστε ούτε δικομανείς, ούτε γραφικοί. Τη δικαιοσύνη θέλουμε. Και φυσικά δεν παρατάμε τον αγώνα μας, πάμε μέχρι τέλους και το τέλος δεν ήρθε ακόμη
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login