Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Χαλκηδόνα- Αμπελακιακός 0-2
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/10/ampelakiakos2015-16.jpg)
Σε μεγάλη μέρα ο Αμπελακιακός πέρασε χωρίς απώλειες από το « Π. Νικολαΐδης» ,όπου νίκησε εύκολα με 2-0 την Χαλκηδόνα η οποία γνώρισε την τρίτη συνεχόμενη ήττα της .
Στο 46’ ο Στεφανής και στο 74’ ο Ψοΐνος ήταν οι σκόρερς των φιλοξενούμενων που έχασαν ευκαιρίες και για περισσότερα τέρματα .
Πολύ καλός ο διαιτητής Μιχελής
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ : Τριανταφυλλίδης, Μαρούλης, Κουκούλας, Ράπτης( 73’ Ζαρκαδούλας) , Ακριβός, Γκόλγκαρης, Μαραγκός( 49’ Κούσιας) , Καλογερόγιαννης( 59’ Κούβαρης) , Παναγάκος, Τσιριγώτης, Πνευματικός
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ: Μαγιάτης Π., Νάννος, Λιάτος, Στεφανής( 88’ Μάρα) , Μαγιάτης Ε., Σκιαθίτης, Σαρηγιάννης, Λουκά( 80’ Στεφανίδης) , Παπαθεοχάρης( 57’ Μάλκα) Ψοΐνος, Ραπτόπουλος
ΣΩΤ .ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login