A' Ε.Π.Σ.Α.
Χαράς ευαγγέλια στο Γαλάτσι
Παπαδάκης: Συγχαρητήρια στους παίκτες μου.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2011/09/Papadakis-albertos-proponitis-galatsi1.jpg)
Τα εύσημα στους ποδοσφαιριστές του, για τη νίκη επί της Α.Ε Ηρακλείου, απένειμε ο προπονητής του ΠΑΣ Γαλάτσι, Αλβέρτος Παπαδάκης. Μιλώντας stoplekto.gr, τόνισε χαρακτηριστικά:
«Συγχαρητήρια στα παιδιά που κατάφεραν και ξεπέρασαν το διπλό άγχος, της πρεμιέρας αλλά και της επιστροφής της ομάδας μετά από ένα χρόνο στην Α κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές μου ανταπεξήλθαν στις συνθήκες του παιχνιδιού κατακτώντας τη νίκη και τους τρεις βαθμούς επί ενός άξιου αντιπάλου».
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login