Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Χαραυγή – ΑΕ Περάματος 0-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/01/xaravgi2015-16.jpg)
Το δοκάρι του Τούρλου στο 30’ ήταν η πιο αξιόλογη φάση σε ένα αγώνα που κυμάνθηκε σε μέτρια επίπεδα.
Επιβλητική η διαιτησία του Δαμιανάκη.
ΧΑΡΑΥΓΗ: Εμμανουήλ( 46’ Παγώνης) Δοξακόπουλος, Γαβαλάς, Χατζηπαππάς( 46’ Δαμίγος) Τούρλος, Τάνκα, Κολοβός, Ποτουρίδης( 43’ λ.τρ, Νερσεσιάν) , Δούβλης, Θεοδωρίδης, Πλουμής
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ : Λαγκαδίτης , Παναγιωτάκης Καλλιακούδηας, Φέκος, Μπόνης, Κουτσογιαννόπουλος, Μικρούλης( 81’ Κωνσταντακόπουλος) Κολέζι, Φασιλής, Κολιούσης( 88’ Κολίτας) Παπαδόπουλος (78’ Λαθούρης)
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login