A' Ε.Π.Σ.Α.
Χολαργός-Νεα Ιωνία 1-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2017/11/IMG_6082-e1542194683201.jpg)
Παίζοντας κατά διαστήματα καλό ποδόσφαιρο ο Χολαργός επικράτησε με 1-0 της Νέας Ιωνίας.
Οι γηπεδούχοι ήταν ανώτεροι και έδειξαν ότι μπορούν να πετύχουν σπουδαία πράγματα τη φετινή σεζόν.
Στο 59′ το τέρμα του Καφετζή έκρινε το ματς.
Διαιτητές: Αλάμπεης, Λιαμπότης-Κουντουρέλης
ΧΟΛΑΡΓΟΣ (Μίλτος Γκόφας): Σκαλαίος, Γερώνυμος, Καλαντζής, Μιχελής, Τερλελής, Τσουτσουδάκης, Καζάκος Α. (88’ Καρράς), Λύρας, Καζάκος Π. (78’ Χάλος), Καφετζής (90’ Βάρφη), Ζώης (46’ Χατζής)
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (Θανάσης Ζαμπούρας): Παπουτσής, Τζόφα, Ζαρακδούλας, Σκλαβενίτης, Πανταγιάς (62’ Δρυμωνίτης), Μύττης, Κολόκας, Βογατσάς, Πρισιμιτζής, Καρβούνης, Πετράκης (80’ Τσιλιπήρας).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login