stoplekto
Χωρίς προβλήματα η Προοδευτική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/11/proodeftiki2015-16-31.jpg)
Χωρίς προβλήματα αναμένεται να παραταχθεί η Προοδευτική στον Κυριακάτικο αγώνα με τον Περαμαϊκό . Ο Βασίλης Σπάθας θα έχει στη διάθεση του όλους τους παίκτες του.
Αναφερόμενος στην εμφάνιση της ομάδας στον αγώνα με τον ΑΟ Κορυδαλλό, ο πρόεδρος του συλλόγου Βασίλης Κατσαρός δήλωσε:
« Σίγουρα η απόδοση μας δεν ήταν καλή αυτή τη φορά . Βέβαια σε αυτό το σημείο αυτό που μετράει είναι οι βαθμοί. Αυτό που μας ενδιαφέρει , είναι να τερματίσουμε πρώτοι.»
- Χθες βράδυ η διοίκηση παρέθεσε συνεστίαση στους ποδοσφαιριστές σε κοσμική ταβέρνα του Κορυδαλλού.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login