Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

“Άλωσε” το Γουδή ο Άρης 3-1 τα Ιλίσια 2004

Εντυπωσιακός στο 2ο ημίχρονο ο Άρης Πετρούπολης ανατρέποντας το 1-0 με το οποίο προηγήθηκαν τα Ιλίσια με  πέναλτι στο οποίο υπέπεσε ο Αποστόλου και μετέτρεψε σε γκολ στο 35΄ ο REKA νίκησε με 3-1 στο Γουδή .

Στο 2΄ σουτ του NIKOLH σε τετ α τετ απέκρουσεμε δυσκολία ο Ξενιτίδης.
Στο 18΄ σουτ του Τσούκαλη πέρασε ελάχιστα άουτ
Στο 2ο ημίχρονο ο Άρης ήταν καταιγιστικός με τη μία φάση να διαδέχεται την άλλη Έτσι στο 55΄και στο 57΄ σουτ των NIKOLH και Τσούκαλη αντίστοιχα πέρασαν ελάχιστα άουτ και Στο 71΄ ο Παούρης έκανε το 1-1 με χτύπημα πέναλτι στο οποίο υπέπεσε ο Βάλσαμος.
Ο ίδιος παίχτης μετά από μεταβίβαση του Ρετζόφ στο 84΄ έβαλε μπροστά τον Άρη 1-2 για να κλείσει το σκορ 1-3 με χατ τρικ πάλι ο Παούρης με πέναλτι στο 87΄που υπέπεσε ο ORUCI
Από τον πολύ καλό Άρη ξεχώρισαν οι Τσούκαλης, Αντωνόπουλος, Ζούκας και Παούρης ενώ από τα Ιλίσια ο τεματοφύλακας Ξενιτίδης και οι Τριάντος και RECKA

ΙΛΙΣΙΑ 2004 : Ξενιτίδης, Βάλσαμος,  MALAJ, Μπίτης, Σώκλας, Δασκαλόπουλος, DUSCO,  ORUCI, Παναγόπουλος Χ, RECKA, Τριάντος ( 79΄ Πάσιος )

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ : Αποστόλου, Ντούλας ( 58΄ Κουνάδης ), Τσουκάλης ( 87΄ Μιχαλόπουλος ), Στρατής ( 90΄ Κρεμμύδας ), Μουρτζάκης,  Μπουφίδης, Ρετζόφ, Παούρης, Ζούκας,  ΝΙΚΟLH, Αντωνόπουλος