Άρης Χολαργού – Κορωνίδα 1-1

Μετά από ένα αμφίρροπο παιχνίδι Άρης Χολαργού και Κορωνίδα ανεδείχθησαν ισόπαλοι 1-1. Η διαμόρφωση του σκορ έγινε στα τελευταία λεπτά με τον Κόττα στο 85’ να ανοίγει το σκορ για τον Άρη με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι ( στην φάση του πέναλτι ο Μπόνης ανέτρεψε τον αντίπαλο επιτιθέμενο με συνέπεια να αποβληθεί και την θέση του να πάρει στα τελευταία λεπτά κάτω από τα δοκάρια ο Παγώνης, καθώς είχαν ολοκληρωθεί οι αλλαγές των φιλοξενούμενων.) και στον Σαντοριναίο 3 λεπτά αργότερα να ισοφαρίζει σε 1-1 με σουτ μέσα από την περιοχή

Διαιτητές: Τσελίκος, Δούκας και Μπαϊρακτάρης

ΑΡΗΣ: Ρήγας, Κρίνης, Ντρούκας, Μαρτίνης, Καραβοκύρης, Φάλλας, Ζώης, Κατωγιαννάκης (60′ Φλοκιώτης), Λαχανάς, Στεργίου (53′ Κόττας), Γεωργίου-Κανέλλος (78′ Τσίτσος)

ΚΟΡΩΝΙΔΑ: Μπόνης, Αναστασόπουλος, Σμαράιδος, Παναγιώτου Α., Σαντοριναίος, Γεωργουλόπουλος (30′ λ. τρ. Κώττης), Κόκκινος, Παναγιώτου, Επταήμερος (70′ Ογκρένι), Πάτσιος, Κοτσίκος (64′ Παγώνης)