Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Έμειναν στο 1-1 Ηρακλής Περιστερίου και Πανιώνιος Καισαριανής

Σε ένα ματς όπου οι δύο ομάδες είχαν την υπεροχή από ένα ημίχρονο, Ηρακλής Περιστερίου και Πανιώνιος Καισαριανής έμειναν στο 1-1.

Έτσι οι δύο ομάδες εξακολουθούν να ισοβαθμούν, έχοντας από 15 βαθμούς.

Στο πρώτο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι είχαν την πρωτοβουλία και προηγήθηκαν στο 10′ με τον Τόλη Χατζηστεφάνου, με τους γηπεδούχους να παίρνουν τα ηνία στο δεύτερο και να ισοφαρίζουν στο 55′ όταν ο Νίτας έκανε το 1-1, που έμεινε σαν τελικό σκορ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Σταύρος Ηλιόπουλος): Καλαμάρης, Θεοδωρακόπουλος (46′ Βασιλείου), Νίκος (73′ Πετρακάκος), Μήτρος Π., Σάσσαλος Ε, Σάσσαλος Α., Σοροβίγκας, Μήτρος Ν. (84′ Μαγκίτσας), Νίτας, Βαρδαραμάτος, Πουρίκη.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΉΣ (Αντώνης Κουφογιαννάκης): Αλευρής, Πεμάι, Μελιγός, Απέργης (70′ Μπαρμπαλιάς), Αϊβάζης, Διονυσόπουλος, Χατζηστεφάνου Απ. (90+3′ Μούστα), Τσακλάνος, Ντόκος (77′ Νομικός), Μουχαμέτι, Χατζηστεφάνου Αγγ. (70′ Κατωπόδης)