Β΄ Ε.Π.Σ.Π.

Ένωση Α.Α. Ρέντη – Αργοναύτης 2-1

Την δεύτερη διαδοχική της νίκη πέτυχε η Ένωση Ρέντη, που επικράτησε με 2-1 του Αργοναύτη ο οποίος παραμένει χωρίς νίκη Οι γηπεδούχοι εξασφάλισαν τη νίκη από το α’ ημίχρονο με δυο τέρματα του Ντόνε. Στο 4’με πέναλτι και στο 38’ με πλασέ. Ο Αργοναύτης το μόνο που κατάφερε στην επανάληψη ήταν να μειώσει στο 48’ με τον Μπασάρ Αούσα . Οι Ρεντιώτες είχαν δοκάρι στο 70’ σε σουτ του Ραβανή.

Διαιτήτευσε ο Παρισσόπουλος.

ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ: Κυρίτσης, Καραμολέτιος (60’ Μποντοζάκης), Τσιφρήκας (83’ Αντωνίου), Κουιμτσίδης, Τσαπανίδης, Μπιζιργιάννης (56’ Κουτούζος), Καψομεράς, Σερετίδης, Μπέρμπερη, Ντόνε, Ραβανής

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ: Θεοδωρίδης, Λαλαΐτης, Σταματούκος, Γκόλφης, Κατσούρης, Πατρίκαλος, Λογαράς, Καλπιακμάνης, Ρακιτζής (46’ Θεμελάκης), Αούσα, Λιάρος (79’ Σιγάλας).