Αγία Παρασκευή – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 4-0

Εύκολο απόγευμα για την Αγία Παρασκευή που νίκησε 4-0 τον Θρίαμβο Χαϊδαρίου σημειώνοντας από δυο τέρματα σε κάθε ημίχρονο.

Στο 11’ ο Λαζόπουλος  με σουτ άνοιξε το σκορ (1-0), με τον Ψαραδέλη να τον μιμείται επτά λεπτά αργότερα (2-0).  Στην επανάληψη ο Τσοπανάκος με πλασέ από σέντρα του Ζαφείρη πραγματοποίησε το 3-0 με τον Ζαφείρη στο 88’ να διαμορφώνει το τελικό 4-0 ύστερα από σέντρα του Λαζόπουλου.

Στο 78’ ο Μπόλης είχε προσπάθεια στο δοκάρι.

Διαιτητής ήταν ο Τσολακίδης  με βοηθούς τους Βογιατζόγλου και Πρίντζιο.

Αγία Παρασκευή (Σήφης Βενάκης): Παπαγεωργίου, Αθανασόπουλος, Χατζίου (80′ Λυροκώστας), Σουβαλτζόγλου, Τριανταφυλλίδης, Σταμούλης, Λαζόπουλος, Μπουτσικάκης (52′ Δημογιάννης), Ψαραδέλης (63′ Μπόλης), Τσομπανάκος (76’ Καρούντζος), Ζαφείρης

Θρίαμβος Χαϊδαρίου (Αντώνης Ζαφειριάδης): Πετράκης, Καρβούνης, Λώλος, Κοτσίμπελλας, Θεοδώρου, Χατζής, Δράμης (80′ Τζαναγκίου), Ζαχαριάς, Μπακλαβάς, Ζαχαρίου, Καγιανάς (66′ Κανιούρας).