ΑΕΚ Κ19 – ΑΟ Καραβά 3-3

Το δεύτερο φιλικό στα πλαίσια της προετοιμασίας έδωσε σήμερα η ομάδα μας αντιμετωπίζοντας εκτός έδρα την Κ 19 της ΑΕΚ, με το αποτέλεσμα να έρχεται ισόπαλο 3-3.
Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο πρώτο μέρος με το γκολ του Μιχάλη Κοσίδη στο(5′) .
Ισοφάρισε ο ΑΟ Καραβά με τον Παναγιώτη Ατματζίδη στο (13′) σε 1-1.
Στο επόμενο λεπτό οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-1 με το γκολ του Κώστα Ρουκουνάκη (14′).
Η ομάδα του Πειραιά ισοφάρισε ξανά με γκολ του Παναγιώτη Ατματζίδη στο (44′) όπου έγινε το 2-2.
Το προβάδισμα πήραν οι φιλοξενούμενοι στο (84′) λεπτό με τον Ίντριζ Μιρντιτά κάνοντας το 3-2, όμως οι γηπεδούχοι μετά από ασίστ του Τόλη Χριστόπουλου ισοφάρισαν για το τελικό  3-3.
ΑΟ ΚΑΡΑΒΑ (Λευτέρης Βασιλειάδης) Ζάχαρης, Στρέφι, Μύρκος, κ Λένγκα, Λίτσι , Ντάφλας, Παπασπύρου, Ατματζίδης, Κιάφα, Σελμανάι και (Υπό δοκιμή).