ΑΕ Περάματος-  ΑΣ Δραπετσώνας 4-1

Η εντυπωσιακή πορεία της αναγεννημένης ΑΕ Περάματος συνεχίστηκε . Παίζοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο κατά διαστήματα η ομάδα του Τέλη Μελά έφτασε άνετα στη νίκη σαρώνοντας με 4-1 τον ΑΣ Δραπετσώνας.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν μόλις στο 3’ με τον Φραντζεσκάκη , αλλά οι Περαματιώτες που δεν ξεκίνησαν καλά γύρισαν το παιχνίδι στο τέλος του ημιχρόνου με τέρματα των Λαθούρη 43΄και Κουτσογιαννόπουλου 44’ .

Στην επανάληψη ο Αντωνίου με δυο προσωπικά τέρματα στο 59’ και στο 65’ ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο τελικό 4-1 .

Καλός ο διαιτητής Ιωαννίδης κ.

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Καββαδίας, Ζαχαρόγλου, Μικρούλης,Μελάς Θ, 75΄Μελάς Σ.) Κουτσογιαννόπουλος  , Φεύγας, Ντέμα( 70’ Αναγνωστάκης) , Τάνκας( 65’ Νάζαρης), Λαθούρης( 77’ Σαραντόπουλος) Αντωνίου, Στάης .

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ : Ελθίνι, Γεροπαναγιώτης, Δοξακόπουλος( 68 Ντούρο) Χαλικιάς, Βασίου, Κασιαβός, Θωμαΐδης( 75’ Καπέρης) Σφυρής, Φραντζέσκος( 46’ Ντεντέι) Μακαρονάς( 60’ Κόκκας) Φραντζεσκάκης