6ος Όμιλος

ΑΟΑΝ – Θύελλα Ραφήνας 1-1

Ισόπαλοι με σκορ 1-1 αναδείχθηκαν ΑΟΑΝ και Θύελλα Ραφήνας. Στο 40′ οι Κρητικοί άνοιξαν το σκορ χάρις σε γκολ που πέτυχε ο Τσάγκας. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε στο 69′ ο Λαγός , ο οποίος είχε περάσει στο γήπεδο 7′ νωρίτερα. Στις καθυστερήσεις του αγώνα, ο Χαρακτίδης είχε την ευκαιρία να χαρίσει τη νίκη στους φιλοξενούμενους όμως η εκτέλεση φάουλ του έμπειρου μέσου κατέληξε στο δοκάρι

ΑΟΑΝ (Ν. Στάθης): Μπρόκος, Πηγιάκης, Τσάνγκας (60΄Γκέκας), Κώστας Κοκολάκης (73΄Μαυράκης), Δέλλιος, Χριστάκης, Ιασωνίδης, Χατζιάι, Λεπτοκαρίδης, Σταυρακάκης (60΄Γρ. Κοκολάκης), Καρνιάτης.

ΘΥΕΛΛΑ (Β. Χατζηαναστασίου): Κατσούλης, Οικονόμου, Ντούνης, Μαντώρος, Τασσόπουλος, Ντόσκας (60΄Γεραγωτέλης), Χαρακτίδης, Ραμπαβίλας, Πασάς (62 ΄Λαγός), Κατσουγκρής (77΄Σταυρόπουλος)