Β΄ Ε.Π.Σ.Π.

ΑΟΚ Φαλήρου- Πήγασος Αγίου Διονυσίου 2-1

Σε ένα ανατρεπτικό ματς ο ΑΟΚ Φαλήρου αν και έχανε μέχρι το 84′ με 0-1, κατάφερε να γυρίσει το ματς και να επικρατήσει στο 96′ με 2-1 του αξιόμαχου Πήγασου Αγίου Διονυσίου.

Οι φιλοξενούμενοι πήραν το προβάδισμα με γκολ του Δούφα στην ανάπαυλα του ημιχρόνου(45′).

Οι Τζιτζιφιώτες αντέδρασαν στο τελευταίο δεκάλεπτο και έκαναν την ανατροπή με γκολ των Ελευθεράκη(84′) και Καρανίκα(96′).

Διαιτήτευσε ο Βάιλας.

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ: Ψέμμας, Ανδρέου, Καρανίκας, Νικολά, Χαιρόπουλος, Παπαδόπουλος Σ., Μπρέγκου, Γιαννόπουλος(60′ Παπαδόπουλος Η.), Χαντζής(78′ Βαλμάς), Ελευθεράκης, Λιαράκης.

ΠΗΓΑΣΟΣ: Δρόσος, Κωστούρος, Καραμπετιάν(58′ Βογιατζής), Σάσσαρης, Λοξός(71′ Ντιγκάκης), Σάρδης, Κριτσιδήμας, Τοπίκογλου, Δούφας(83′ Στέφας), Ποταμιανός, Βασιλείου.