ΑΟ Ελευσίνας – Σεπολιακός 9-1

Φοβερός στην επανεμφάνιση του φέτος στο πρωτάθλημα ο ΑΟ Ελευσίνας που συνέτριψε τον ανίσχυρο Σεπολιακό με 9-1 .

Κανείς δεν μπορούσε να φανταστεί την εξέλιξη του αγώνα όταν στο 3′ ο Παπαγεωργίου άνοιγε το σκορ για τους Σεπολιώτες .

Οι γηπεδούχοι μέχρι να λήξει το ημίχρονο σημείωσαν πέντε τέρματα , ενώ πέτυχαν και άλλα τέσσερα στην επανάληψη.

Από τρία γκολ πέτυχαν οι Καραγκούνης Π.(15′,37′,60′) , Λιγνός( 56′,81′,83′) δυο ο Γεωργίου( 26′,30′) και ένα Γκαμπάι Ν.16′

Καλή η διαιτησία του Παγώνα.

ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ: Λαουνάρος, Αθανασόπουλος, Δαγκλής, Γκαμπάι Μ., Γρηγοράτος, Γκαμπάι Ν.( 64′ Ράπτης), Καραγκούνης Π. , Καλαρίτης, Λιγνός. Λιακόπουλος( 31′ Καραγκούνης Κ.) , Γεωργίου( 70′ Σταμπουλής)

ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ: Πατρίκαλος, Παπαθεοχάρης, Παπαχρήστος, Μίνο, Μπουλιαρίτης, Χαραλαμπόπουλος, Στίρπι, Χάνα, Ζινάρο, Παπαγεωργίου, Μαρούτας