ΑΟ Καραβάς- Ένωση Α.Α.Ρέντη 4-0

Παίζοντας πολύ καλό  ποδόσφαιρο στο β’ μέρος ο Καραβάς σάρωσε με 4-0 την ουραγό Ένωση Α.Α. Ρέντη που θα περιμένει την τελευταία αγωνιστική για να δει αν θα υποβιβαστεί απευθείας ή θα πάει στα play out ..

Ο Καστράτι στο 31’ άνοιξε το σκορ . Στο 54’ ο Παυλόπουλος με πέναλτι που κέρδισε ο ίδιος διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας. Στο λεπτό αυτό αποβλήθηκε και ο Θηραίος για άσεμνη χειρονομία στην εξέδρα.

Στο τελευταίο δεκάλεπτο οι νικητές σημείωσαν δυο ακόμα τέρματα με τους Μπεσού 80’ και Ντρούγκα 82’.

Καλός ο διαιτητής Ντουμιτρέσκου

ΚΑΡΑΒΑΣ : Καραμαλίγκας, Παπαδόπουλος Κ.( 46΄Μπεσού), Χονδρουδάκης Π.( 46 Μπιλίμπασι ) Μπάρκας, Λάλα, Μουράι( 70’ Ντρούγκας) Παπαδόπουλος Σ., Καστράτι,Χονδρουδάκης Γ., Ζαχαράτος , Παυλόπουλος( 68’ Μιρντίτα)

ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ : Σαπάτης, Μαραγκός, Ζιάι, Στρατόπουλος, Θηραίος, Σουράνης , Μπόγρης, Καμαράδος Ε., Σαχιινίδης ( 70’ Αγγελής) Στάθης, Φιλόπουλος .