ΑΟ Καραβάς- ΑΟ Χαλκηδών 4-1

Επιστροφή στα “τρίποντα” για τον Καραβά που επιβλήθηκε στην επανάληψη με  4-1 της μαχητικής και με απουσίες Χαλκηδόνας και παραμένει στο -2 από την κορυφή.

Το σκορ άνοιξε στο 4’ ο Παρασκευόπουλος, για να ισοφαρίσει η Χαλκηδόνα με ωραία κεφαλιά του Αυγέρη στο 24′.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι μπήκαν ποιο αποφασισμένα και ξανά πήραν το προβάδισμα με πέναλτι του Ηλιάδη(51′), για βάλουν ακόμη δύο γκολ οι Κάραβος(68′) και Παρασκευόπουλος(77′ αυτογκόλ).

Διαιτήτευσε ο Λεμπέσης.

ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ: Μπαντίκος, Γκούμας (62’ Σιδηρόπουλος), Καραβός (80’ Τσίνα), Κουτσοποδιώτης, Κωτσάλας, Παπανικολάου, Μάτσης (80’ Κολιός), Κοντογιαννόπουλος, Παρασκευόπουλος (68’ Μπουρντένης), Ηλιάδης (80’ Αρβανιτάκης), Ζότο.

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ: Θεοδωρούλας, Σουλιώτη, Πνευματικός, Μάνθος (73’ Παρασκευόπουλος), Παναγιωτόπουλος, Αθανασιάδης (66’ Δέρδας), Καρυτινός, Μπεκάκος, Ζαρκαδούλας (15’ Κούρτης), Αυγέρης, Λουκάνι.