Β΄ Ε.Π.Σ.Π.

ΑΟ Κορυδαλλός – ΑΕ Νίκαιας 2-2

Σπουδαία ευκαιρία να ανέλθει στη δεύτερη θέση έχασε ο ΑΟ Κορυδαλλός, που αν και προηγήθηκε με 2-0, ισοφαρίστηκε τελικά σε 2-2 από την πεισματάρα ΑΕ Νίκαια στο ντέρμπι της αγωνιστικής.

Από ένα ημίχρονο είχαν οι δύο ομάδες. Οι γηπεδούχοι πήραν διπλό προβάδισμα στο πρώτο μέρος με γκολ των Μπερτσιμά(4′) και Σταματελάτου(35′), για  να απαντήσει η Νίκαια στην επανάληψη με τους  Κουρούνη(65′) και  Βιδάλη(80′).

Διαιτήτευσε ο Λαθύρης.

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ: Μαστοράκης, Γολεμάτης, Μαυροκέφαλος, Γιώτη, Δημητροκάλης, Ευαγγέλου, Μπερτσιμάς, Σταματελάτος (23’ Καλούδης), Λαμπάκης, Χαλκίτης, Γολεμάτης.

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ: Τερεκανίδης, Κοκολογιάννης (66’ Βιδάλης), Βοργιάς (46’ Πασαμιχάλης), Κουρούνης, Κατσικούρης, Μπερίκος, Τριανταφύλλου (68’ Μπέκα), Παπαφώτης, Νάνος (68’ Μαργούνης), Φλέγγας, Δαρείου (40’ λ. τρ. Θωμάς)