Β΄ Ε.Π.Σ.Π.

ΑΟ Πειραιάς – Αργοναύτης 3-1

Επιστροφή στις νίκες για τον ΑΟ Πειραιά που κατέβαλε στην επανάληψη τον Αργοναύτη με 3-1 .

Ο Πετρίδης στο 10’ άνοιξε το το σκορ για τους γηπεδούχους αλλά οι Χατζηκυριακιώτες ισοφάρισαν στο 28’ με τον Θεμελάκη . Αποφασιστικά μπήκαν οι Καμινιώτες στο β’ ημίχρονο και πήραν το προβάδισμα στο 57’ με γκολ του Σάσσαρη .

Στο 90΄ο Ζέρο μετά από εκτέλεση του Μανιάτη επισφράγισε τη νίκη της ομάδας με ένα ακόμα γκολ ( 3-1) Διαιτήτευσε ο Βουτσάς.

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ: Λατσινός, Ριζόπουλος, Μανιάτης, Σαράτσι, Λαμπρόπουλος, Αρβανίτης, Σάσσαρης, Πετρίδης, Μανιάς (84’ Δρογγίτης), Γονατάς, Ζέρο (91’ Ελ Κάλας)

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ: Φουστέρης, Φούτρας, Σταματούκος (21’ λ.τρ Βαρζόκος), Γκόλφης, Κλισούρης, Καλιακμάνης, Θεμελάκης, Σανότα (46’ Παναγιώτου), Λιάρος (66’ Λογαράς), Μπαζάρ, Ρακιντζής (46’ Σιγάλας)