Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Ασπρόπυργος- Αστέρας Μαγούλας 3-0

Με έναν δαιμονιώδη Σερέπα ο Ασπρόπυργος ξεπέρασε το εμπόδιο του Αστέρα Μαγούλας με 3-0 και συνεχίζει να “κυνηγάει” τον πρωτοπόρο Απόλλωνα Ποντίων.

Ο Σερέπας στο 24′ σημάδεψε το δοκάρι, με τον Τζανουλίνο στην επαναφορά να ανοίγει το σκορ. Στη συνέχεια ο “Μπεμπέτο” ανέλαβε δράση και ανέβασε μέχρι την ανάπαυλα του ημιχρόνου το σκορ στο 3-0 με δύο γκολ στο 34′(πέναλτι- ανατροπή ίδιου) και στο 41′.

Στην επανάληψη η ομάδα του Κυριάκου Μίχα έριξε τις μηχανές, κάνοντας συντήρηση για την ασφυκτική συνέχεια του πρωταθλήματος…φάουλ δοκάρι, Τζανουλίνος 24’Σερέπας 34′ πέναλτι(ανατροπή ίδιου)