Ασταμάτητη η Αμφιάλη 5-0 την Καστέλλα

Συνεχίζοντας την εντυπωσιακή και αήττητη πορεία της η πρωτοπόρος και αήττητη Αμφιάλη συνέτριψε την Καστέλλα με 5-0 Μέσα σε ένα 7λεπτο στο α’ ημίχρονο οι νικητές σημείωσαν τρία τέρματα με τους Ρούπι 16’ , Φύπε 19’ και αυτογκόλ του Κιαλιάι στο 23’. Η Αμφιάλη έχασε πέναλτι στο 49’ με τον Γεωργακόπουλο. Στην συνέχεια ήταν η σειρά του Δανασή για να σκοράρει και μάλιστα δυο φορές στο 61’ και στο 67’΄. Άψογος ο διαιτητής Λαθύρης ΑΜΦΙΑΛΗ: Παγώνης, Μπακοθανάσης Χ., Μπακοθανάσης Σ., Γεωργακόπουλος( 54’ Νέλα) , Μπέρτζος, Λίτσι( 70΄ Μοχάμεντ) , Ρούπι( 70’ Χαντζής) , Φύπε, Δανασής( 70 Βοϊδονικόλας) , Επιτροπάκης(70’ Παπαδόπουλος) , Κρεββατάς

ΚΑΣΤΕΛΛΑ: Πλατής, Κόρκης, Σιδέρης(62’ Κούτσης), Προβατάς( 73΄ Χαλατζιάν) , Κιαλιάι, Ορφανίδης( 73’ Μανδρώνης) , Παπασωτηρίου, Μετανάι, Σκουτέλης, Ρεξέπι( 58΄Γλυκοφρύδης) , Καΐλας.