ΑΣ Ποντίων – Θύελλα Μοσχάτου 3-0

Χωρίς  να κοπιάσει ιδιαίτερα   ο ΑΣ Ποντίων επικράτησε εύκολα με 3-0 της Θύελλας Μοσχάτου που παραμένει χωρίς βαθμό μετά από 5 αγώνες .

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 41’ με τον Μπαϊράμη  για να σημειώσουν δυο ακόμα τέρματα στην επανάληψη με τους Παπαγιαννίδη στο 55’ και Πρίνα στο 72’ ένα λεπτό μετά την είσοδο του τελευταίου στο παιχνίδι .

Σωστός ο διαιτητής Γεωργόπουλος

ΑΣ  ΠΟΝΤΙΩΝ : Κουτρούμπας , Κόκας, Τσίντζος( 63’ Σιφνάκης) , Παπαϊωάννου( 46’ Τσουλάκος) ,Νέστορας, Δίκης( 46’ Μαραγκός) , Παπαδόπουλος( 71’  Πρίνα) , Κρεββατάς, Μπαϊράμης , Μπότσι,, Παπαγιαννίδης

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ: Μπούκουρας, Γεωργιάδης, Μπάλλιος( 57’ Βαγενάς), Βερεσόγλου( 83’ Ζορμπάς ), Ρεγκινίδης, Τυράκης( 76’ Παναγάκος)  Νταής, Χατζηνικολάου, Νίκας, Κωνσταντάκος, Λιόλιος ( 73’ Αδελφουλάκος)