Αφλογιστία στο Ελευσινιακός – Αίας Παραλίας..(φωτο)

Στο μηδέν οι δύο ομάδες..

Μετά από ένα καλό παιχνίδι με αρκετές φάσεις Ελευσινιακός και Αίας Παραλίας «πλήρωσαν» την επιθετική αφλογιστία και έμειναν στο λευκό 0-0.

Στο πρώτο ημίχρονο ο Ελευσινιακός ήταν καλύτερος και είχε δύο ευκαιρίες να ανοίξει το σκορ με τον Λιαϊλία ενώ είχε και δοκάρι με τον Τούση στο 35΄.

Το δεύτερο ημίχρονο ήταν πλουσιότερο σε φάσεις με τις δύο ομάδες να επιδιώκουν το γκολ που ποτέ δεν ήρθε.

Στο 63΄από κόντρα ο Κοπαλάς βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση αλλά το σουτ βρήκε στην πλάτη αμυντικού.

Στο 68΄ ήταν η σειρά του Αία να χάσει καλή ευκαιρία με κεφαλιά του Κλογκέρι που πέρασε λίγο άουτ.

Στο επόμενο λεπτό ένα γυριστό σουτ του Στάθη μέσα από την περιοχή πέρασε άουτ.

Στο 73΄απευθείας φάουλ του Λελούδα απέκρουσε ο Δήμας.