Βαθμοί και εντυπώσεις στον Βύρωνα

Η Δόξα Βύρωνα ήρθε ισόπαλη 1-1 με την αήττητη Αργυρούπολη. Το πρώτο ημίχρονο ήταν στείρο αλλά στο δεύτερο οι ομάδες βρήκαν το δρόμο για να σκοράρουν. Πρώτα ο Λέσι άνοιξε το σκορ για την Δόξα με κεφαλιά στο 60′ και στο αμέσως επόμενο λεπτό ο δεξιός μπακ, Αγγελακόπουλος, ισοφάρισε με αυτογκόλ για το τελικό 1-1. Οι φιλοξενούμενοι παραλίγο να φύγουν νικητές από τον Βύρωνα αλλά ο Ζουμπουρλής έστειλε την μπάλα δοκάρι στο 92′.

Δόξα Βύρωνα (Σάκης Δέδες): Μουκέας, Αγγελακόπουλος, Ψωμάς, Τζανετής (40′ λ.τρ. Ιωάννου), Τσακιράκης, Γκουντελίτσας, Κάιδος, Μπεκατώρος (70′ Καραμπίνης), Βασιλόγιαννης, Λεβέντης (80′ Ρίζος), Λέσσι.

Αργυρούπολη (Βασίλης Λεβέντης): Λεβέντης Δ, Χιόνης, Μίχας (40′ Μπουσουλόπουλος), Παπαντωνάκης, Παλόγλου, Ντούβλης, Λεβέντης Δ-Ι., Υφαντής, Μένταυλος (63′ Κορκολής), Κοκκινέλης, Στεφανιδάκης (68′ Ζουμπουρλής).