Β΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Βουλιαγμένη – Παμπαιανικός 2-0

Την δεύτερη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα έκανε σήμερα η Βουλιαγμένη καθώς επικράτησε επί του Παμπαιανικού με 2-0. Το πρώτο ημίχρονο βρήκε ισόπαλες και τις δυο ομάδες χωρίς σκορ, στο δεύτερο μέρος η Βουλιαγμένη ανέβασε στροφές με αποτέλεσμα στο 50΄ με τον Μπίνα να κάνει το 1-0 και δεκατρία λεπτά μετά στο 63΄ αυτή την φορά με τον Γεωργακόπουλο οι γηπεδούχοι διπλασίασαν τα τέρματα τους 2-0 και πήραν τους τρεις βαθμούς της νίκης.

Διαιτητής του αγώνα Μανιώτης, με βοηθούς τους Τζαφόλια Β. και Κορωνιά Ν.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Κατράνας) Λύρος, Σιγκούνας (86΄ Τσανάι), Vrapi, Κωστόπουλος, Κουκουνασούλης, Τσακύρης, Μπίνας, Τσίλης (62΄ Σαμαράς), Mradi, Γεωργακόπουλος, Τσουρούφλης (68΄ Σπυρόπουλος)

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ (Τσιγκούλης) Γαρόζης, Κατσούλης (76΄ Τσιμπούρης), Πατσαούρας, Κορωνιάς (52΄ Αζακάς), Καλούδης, Κολάγκι, Δημογιάννη, Τρίκαλης, Ντούλας (62΄ Κωφός), Τσιγάρας, Σεμπερνιάδης